REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[zachodniopomorskie] Już ponad połowę mieszkań sprzedanych w drugim etapie Wyspy Solnej w Kołobrzeguartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Już ponad połowę mieszkań sprzedanych w drugim etapie Wyspy Solnej w Kołobrzegu
Realizowana w atrakcyjnej części Kołobrzegu osiedla Wyspa Solna cieszy się dużą popularnością wśród...
TEDi nowym najemcą Galerii Północnej w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
TEDi nowym najemcą Galerii Północnej w Warszawie
Galeria Północna przyciąga nie tylko marki modowe. Obiekt stawia także na obecność w swojej ofercie sklepów z segmentu value retailers, czyli międzynarodowych dyskontów non-food. W obiekcie zadebiutuje marka TEDi, która stworzy tu swój pierwszy sklep w północnej części Warszawy.
Na Bemowie otwarto drugi GIGAmarket Leroy Merlin w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Na Bemowie otwarto drugi GIGAmarket Leroy Merlin w Warszawie
Na mapie Warszawy przy ulicy Połczyńskiej 121 pojawił się drugi GIGAmarket Leroy Merlin. To już 78. sklep Leroy Merlin w Polsce i 11. obiekt sieci w aglomeracji warszawskiej.
Niemcy nie są zainteresowani budową KDP Poznań – Berlinartykuł
Pokaż artykuł
Niemcy nie są zainteresowani budową KDP Poznań – Berlin
Strona niemiecka nie jest zainteresowana tematem budowy Kolei Dużych Prędkości (KDP) z Berlina do Poznania – powiedział PAP wiceminister infrastruktury Piotr Malepszak. Dodał, że na razie nasi sąsiedzi wolą się skupić na rozwiązaniu problemów z własną siecią kolejową, która stwarza problemy.
KGHM rozbudowuje infrastrukturę wokół najgłębszego szybu górniczego w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
KGHM rozbudowuje infrastrukturę wokół najgłębszego szybu górniczego w Polsce
W KGHM Polska Miedź S.A. trwają prace związane z budową infrastruktury powierzchniowej szybu GG-1. To największa inwestycja górnicza w Zagłębiu Miedziowym ostatnich lat. Zakończenie aktualnego etapu prac planowane jest na wrzesień 2029 roku. Za realizację inwestycji odpowiada Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej KGHM.
firma
Pokaż firmę
DYREKCJA ROZBUDOWY MIASTA GDAŃSKA DZIAŁAJĄCA W IMIENIU I NA RZECZ GMINY MIASTA GDAŃSKA
firma
Pokaż firmę
Kursy Zawodowe TOR-MAR - Kursy Na Koparki | Koparko Ładowarki | Wózki Widłowe | HDS Bydgoszcz
Bydgoszcz, Theodora Wulffa 18
firma
Pokaż firmę
M. Recykling | Wywóz odpadów | Kontenery na odpady | Worki Big Bag | Odpady Komunalne Jaworzno
Jaworzno, Martyniaków 17
[Polska] Czym deweloperzy kierują się przy wyborze gruntów pod nowe osiedla?artykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Czym deweloperzy kierują się przy wyborze gruntów pod nowe osiedla?
Czy deweloperzy posiadają działki pod budowę kolejnych projektów? Które firmy poszukują gruntów inwe...
Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków przyjmują pierwszych gości [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków przyjmują pierwszych gości [ZDJĘCIA]
Zakończono realizację budynków Radisson RED Hotel oraz Radisson RED Apartments – kolejnych obiektów w ramach wielofunkcyjnego kompleksu Unity Centre w Krakowie. Od 26 czerwca goście mogą korzystać z udogodnień czterogwiazdkowego hotelu i apartamentowca renomowanej sieci Radisson.
[Kraków] Naturalnie Niebyłainwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Naturalnie Niebyła
Kraków, Nowa Huta, Niebyła
Kajdaszainwestycja
Pokaż inwestycję
Kajdasza
Wrocław, Krzyki, Kajdasza
[Wrocław] Kamień milowy na budowie Angel Riverartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kamień milowy na budowie Angel River
Inwestycja Angel River właśnie osiągnęła tzw. stan zero. Konstrukcja jednego z najbardziej oczekiwan...
W Warszawie powstanie ultranowoczesne Centrum Cyberbezpieczeństwa NASKartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstanie ultranowoczesne Centrum Cyberbezpieczeństwa NASK
• Skala cyberataków ciągle rośnie. Odpowiedzią na nie jest nie tylko inwestycja w ludzi, ale także w infrastrukturę, która umożliwi skuteczniejszą obronę w cyberprzestrzeni
Warszawski biurowiec Saski Crescent z nowym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
Warszawski biurowiec Saski Crescent z nowym najemcą
Firma GN Poland, stanowiąca część założonej w Danii Grupy GN – światowego lidera w dziedzinie inteligentnych rozwiązań audio, wideo i gamingowych oraz systemów słuchowych – wynajmie ponad 2000 mkw. powierzchni w butikowym biurowcu Saski Crescent w centrum Warszawy. Nowa siedziba firmy zajmie całe 3. piętro obiektu. Nieruchomość, położona u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej, uznawana jest za jedną z najlepiej ocenianych lokalizacji na biurowej mapie stolicy i oferuje nowoczesne, energooszczędne i atrakcyjne środowisko pracy. GN Poland wprowadzi się do Saskiego Crescent pod koniec tego roku. Najemcę w poszukiwaniu nowej siedziby wspierała agencja doradcza Colliers. Wynajmującym jest CA Immo, któremu w komercjalizacji budynku towarzyszy CBRE.
Warszawski Służewiec przechodzi kolejną metamorfozę artykuł
Pokaż artykuł
Warszawski Służewiec przechodzi kolejną metamorfozę
Służewiec przechodzi kolejną metamorfozę. Po dekadach dominacji funkcji biurowej, ta część Warszawy przekształca się w zrównoważony, wielofunkcyjny obszar miejski, który żyje przez całą dobę. Kluczowymi motorami zmian są dynamiczny rozwój sektora mieszkaniowego oraz najmu instytucjonalnego, zmniejszenie zasobów biurowych oraz nadrabianie zaległości w infrastrukturze społecznej – wynika z najnowszego raportu międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield „Służewiec: W stronę równowagi”.
Na budynku D w kompleksie Quorum zawisła wiecha. Trwa również budowa dwóch wieżowców [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Na budynku D w kompleksie Quorum zawisła wiecha. Trwa również budowa dwóch wieżowców [FILM]
Na budynku D największego wrocławskiego projektu mixed-use Quorum przy ul. Sikorskiego zawisła wiech...
Warszawska Wytwórnia Energii - wielka inwestycja za ponad 1,6 mld zł otwarta! [FILMY+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawska Wytwórnia Energii - wielka inwestycja za ponad 1,6 mld zł otwarta! [FILMY+ZDJĘCIA]
Warszawska Wytwórnia Energii jest już oficjalnie otwarta. To jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Europie oraz największa taka instalacja w Polsce. Obiekt może przetwarzać ponad 260 tysięcy ton odpadów rocznie. Wartość inwestycji wyniosła ponad 1,6 mld zł i została w całości sfinansowana z budżetu miasta, bez wsparcia funduszy zewnętrznych.
Via Baltica w Polsce w całości dwujezdniowaartykuł
Pokaż artykuł
Via Baltica w Polsce w całości dwujezdniowa
Od 2 października ruch na obwodnicy Łomży w ciągu S61 odbywa się dwiema jezdniami. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) oddała do użytku jezdnię w stronę Suwałk. Tym samym cały międzynarodowy korytarz transportowy Via Baltica od Warszawy do Budziska (o długości 310 km) jest już drogą dwujezdniową.
[Dolny Śląsk] Jest pozytywna decyzja w sprawie budowy wyciągu na Wielką Sowęartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Jest pozytywna decyzja w sprawie budowy wyciągu na Wielką Sowę
Po wielu latach oczekiwania i niepewności co do przyszłości inwestycji, w końcu pojawiła się wielka...
REKLAMA